• t2
  • 1

Што да правиме?

Жеџијанг Feileisi Електрични технологија копродукции, Ltd е основана во 2008 година, е професионална производител на автомобилски релеи, трепкачи, прекинувачи, сензори, DC контактори, кабли и други автомобилски електрични производи.На компанијата донесе ISO / TS16949: систем 2009 за квалитет сертификација во 2015 година производи помина инспекцијата за авто делови центар за тестирање на Ningbo

Зачлени нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !