за нас

Ние се прават работите малку поинаку, и тоа е начинот на кој ние се допаѓа!

xc

Нашиот тим

Жеџијанг Feileisi Електрични технологија копродукции, Ltd е основана во 2008 година, е професионална производител на автомобилски релеи, трепкачи, прекинувачи, сензори, DC контактори, кабли и други автомобилски електрични производи.

Нашата приказна

Компанијата донесе / TS16949 на ISO: 2009 за квалитет систем за сертификација во 2015 година производи помина инспекцијата за авто делови центар за тестирање на Ningbo, доби SGS-ROHS сертификација, сертификација на Европската унија CE и се применува за десетици производ патенти.

бренд "FOOCLES" на компанијата "FEILEISI" бренд производи се фаворизирани од страна на стабилен квалитет и одлична ефективни на пазарот. Се извезуваат во Европа, Америка, Средниот Исток, Југоисточна Азија и во други делови на светот. Преку незапирливата напори на сите вработени, брендот "FOOCLES" е добро позната во автомобилската чекор електро-индустријата по чекор.

Топло добредојде пријатели од целиот свет доаѓаат да ја посетите нашата компанија, да преговараат за бизнис, зајакнување на техничка соработка, ние ќе бидеме среќни да ви служи.


WhatsApp Online Chat !