• t2
  • 1

Çfarë bëjmë ne?

Zhejiang Feileisi elektrike Teknologjia Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2008, është një prodhues profesional të relays automotive, flashers, çelsin, sensorë, DC contactor, parzmore instalime elektrike dhe automobilave kompani të tjera products.The elektrike kaluar ISO / TS16949: Sistemi 2009 cilësisë certifikimit në 2015. produktet e kaluar inspektimit në qendër Ningbo auto pjesë e testimit

Join gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !