Rreth nesh

Ne bëjmë gjërat pak ndryshe, dhe kjo është mënyra se si ai!

XC

Ekipi ynë

Zhejiang Feileisi elektrike Teknologjia Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2008, është një prodhues profesional të relays automotive, flashers, çelsin, sensorë, DC contactor, parzmore instalime elektrike dhe produkteve të tjera të automobilave elektrike.

Historia jonë

Kompania kaloi ISO / TS16949: 2009 cilësisë certifikimit të sistemit në vitin 2015. Produktet e kaluar inspektimin në qendër auto pjesë testimi Ningbo, mori certifikimin SGS-RoHS, Bashkimit Evropian CE certifikimit dhe aplikuar për dhjetra e patentave të produktit.

"FOOCLES" markë e kompanisë, "FEILEISI" produktet e markave, janë të favorizuar me cilësinë e tij të qëndrueshme dhe me kosto efektive të shkëlqyer në treg. Janë eksportuar në Evropë, Amerika, Lindja e Mesme, Azia Juglindore dhe pjesë të tjera të botës. Nëpërmjet përpjekjeve të palodhur e të gjithë stafit, "të FOOCLES" Brand është i njohur në hapin Industrija e automjeteve elektrike pas hapi.

Ngrohtësisht i mirëpritur miqtë nga e gjithë bota vijnë për të vizituar kompaninë tonë, të negociuar të biznesit, forcimin e bashkëpunimit teknik, ne do të jemi të lumtur për të shërbyer ju.


WhatsApp Online Chat !