Auto Relay FLS823G

Përshkrim i shkurtër:

● 40A aftësi kalimi

● 1 Forma A, 1 formë formë kontakt C                   

● IP67 përcaktua dhe mbuluar pluhuri lloje në dispozicion

● dimensionet Lëndës: 23.0 X15.5X25.4


Detail Product

Produkt Tags

Forma e Kontaktit 1A, 1C
Material kontakt    AgSno2
Max, Operative aktual 30A
Max.Operating Voltage 27VDC
Load Vlerësuar (ngarkesës resistive) 1A: 30A 13.5VDC 15A 27VDC 1C: NO / NC 30A / 20A 13.5VDC 20A / 10A 27VDC
Rezistenca izolim 100MΩ
Forca dielektrike (spirale dhe Kontakt) 500VAC
Temperatura Ambient -40 ° C ~ + 85 ° C
Veprojnë / Release Koha 10ms / 10ms
Llife mekanike (min) 1 X10 6
Jeta elektrike (min) 1 X10 5
terminal Lloji Terminal

Specifikim

 

C Ratings naftës

 

standard

tension normal

(VDC)

tension të vini-up

(VDC)

 

Drop-out tensionit

(VDC)

Coil qëndresë

 (Q ± 10%),

 

rezistenca paralele

(Q ± 5%)

 

ekuivalent 

rezistencë

(Q ± 10%),

 

pushtet

konsumi

(W)

 

Tension Max.allowable overdrive 1) (VDC)

20 ° C

85 ° C

12

8.4

1.2

90

-

-

1.6

20.2

15.7

12

8.4

1.2

80

680

79.5

1.8

20.2

15.7

24

16.8

2.4

360

-

-

1.6

40.5

31.5

24

16.8

2.4

320

2700

317,6

1.8

40.5

31.5

Renditja   GUIDE

FLS823G
dimensionet e jashtme

8Y

Vërejtje: (1) Në rast të mos tolerancës së treguar në të përshkruajë dimension: skicë dimension≤1mm, toleranca duhet të jetë ± 0.2mm;

Outline dimension> and≤5mm 1mm, toleranca duhet të jetë ± 0.3mm; skicë dimension> 5mm,

toleranca duhet të jetë ± 0.4mm.

 8y1


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !